زکی‌پور: شفر هم هدف منصوریان را دنبال می‌کند

کد خبر: 11116    تاریخ: پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۱۴:۳۲    بازدید: 73


زکی‌پور: شفر هم هدف منصوریان را دنبال می‌کند
میلاد زکی‌پور برای جبران اتفاقی که در اواخر بازی مقابل سپیدرود رشت برایش رخ داد، انگیزه‌های زیادی دارد.دیداری که در آن زکی‌پور پس از مصدومیت به میدان رفت و درون محوطه 18 قدم، بازیکن حریف را سرنگون کرد تا یکی از دو گل خورده رشتی‌ها از روی نقطه پنالتی جبران شود. او از شرایط خوب این روزهایش خبر داد و گفت که به کلی آسیب‌دیدگی‌‌اش را پشت‌سر گذاشته و از هر نظر آماده بازی کردن است.

 

*این روزها در تمرین حضور فعالی داری؟

شکر خدا از نظر بدنی وضعیتم عالی است و پس از تعطیلی موقتی که داشتیم، تمرینات خوبی را انجام داده‌ام. البته در آن چند روز هم تمرین می‌کردم چون می‌خواستم با بهترین وضعیت به تمرین برگردم.

 

* برای بازی با فولاد آماده هستی؟

بله، شرایط خوبی داریم. پس از آمدن سرمربی جدید بچه‌ها با قدرت‌تر در تمرینات شرکت می‌کنند و همه درصدد هستیم تا بتوانیم از این به بعد همه بازی‌ها را با برد به پایان برسانیم. در دیدار قبلی با شرایط نامساعد بدنی بازی کردم و یک اشتباه کردم و اگر بتوانم اعتماد شفر را جلب و در این دیدار بازی کنم، حتماً ثابت خواهم کرد آن پنالتی فقط یک اتفاق بوده است.

 

* قبل از این چنین هدفی نداشتید؟

داشتیم ولی متأسفانه بدشانسی و اتفاقات غیرمعمول باعث می‌شدند توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشود. خیلی بد آوردیم و شرمنده هواداران شدیم.

 

* به شهرآورد هم فکر می‌کنید؟

از حالا! نه بابا! فعلاً یکی، دو بازی مهم پیش‌رو داریم. بازی با فولاد خیلی دشوار است و باید هر طور شده از این بازی سربلند  بیرون بیاییم و بعد هم یک بازی مهم دیگر در جام ‌حذفی داریم.

 

* چقدر از فولاد شناخت دارید؟

من فصل قبل در بازی رفت جلوی این تیم حضور نداشتم. همان بازی که در اهواز یک – یک شدیم ولی در بازی برگشت من هم به میدان رفتم و بازی را با یک گل بردیم. ان‌شاءا... بتوانیم در این بازی هم حتی شده با یک گل برنده شویم و 3 امتیاز بازی را بگیریم. البته فولاد تیم سرحال و خوبی است و می‌دانیم بازی سختی داریم.

 

* رابطه‌‌تان با شفر چطور است؟

او خیلی مهربان است. البته نظم بالایی هم در تمرینات دارد. از روز اول سعی کرد رابطه خوبی با بچه‌ها برقرار کند و تا حد زیادی هم در این کار موفق بود.

 

* از نظر فنی چطور؟

خیلی حرفه‌ای است. البته ما قبل از آن هم با منصوریان و درموت تمرینات حرفه‌ای داشتیم ولی خب هر کسی سبک خودش را دارد و شفر هم همه تلاشش را می‌کند تا ما با بهترین شرایط به میدان برویم. او هم همان هدفی را دنبال می‌کند که منصوریان داشت.

 

* او گفته بود تیمی را تحویل گرفته که اعتماد به نفس لازم را نداشته. این را قبول داری؟

نمی‌دانم چه بگویم. من جای او نیستم. مربی‌ای با تجربه شفر قطعاً نگاهش با من متفاوت است و لابد او چنین حسی داشته که این حرف را زده است. وگرنه ما در رشت با اعتماد به نفس خوبی بازی کردیم و برنده هم شدیم. قطعاً بازی به بازی که باز هم نتیجه بگیریم، از نظر روحی بهتر هم می‌شویم. سال قبل هم همین روزها را تجربه کردیم و هر بازی که برد می‌آوردیم، با روحیه بهتری به استقبال بازی بعد می‌رفتیم.

 

* شما تراکتور و سپیدرورد رشت را شکست دادید و گفته می‌شود هر تیمی مقابل استقلال قرمز بپوشد، محکوم به شکست است! فکر می‌کنی در این بازی هم می‌توانید فولاد را از پیش‌رو بردارید؟

برای استقلال قرمز و غیرقرمز ندارد. ما در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم. اگر هم در دیگر بازی‌ها برنده نشدیم به این خاطر است که بدبیاری می‌آوردیم یا مثلاً داور اشتباه می‌کرد وگرنه رنگ لباس حریف تفاوتی برای ما نمی‌کند. ان‌شاءا... بازی این هفته را هم ببریم، کاملاً از بحران خارج می‌شویم. فقط خدا کند توپ‌های‌مان توی دروازه برود و باز بدشانسی نیاوریم.

 

* درباره بازی با نساجی حرفی نمی‌زنی؟

الان همه تمرکز ما روی بازی با فولاد است. درباره نساجی هم به موقع صحبت خواهیم کرد.

/esteghlaltehranfc.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

اخبار غیراستقلالی

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0023 seconds