فوتبال مالکانه؛ سبکی که استقلال بلد نیست

کد خبر: 11129    تاریخ: شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۳۴:۱۷    بازدید: 47


فوتبال مالکانه؛ سبکی که استقلال بلد نیست
آبی پوشان در اجرای فوتبال مالکانه با توجه به در اختیار نداشتن مهره های مناسب مشکل دارند.استقلال با شروع لیگ هفدهم با تصمیم منصوریان سبک خود را تغییر داد. آبی های تهرانی ترجیح دادند تا لیگ را با فوتبال مالکانه آغاز کنند تا نسبت به فصل قبل سبک فوتبالی این تیم منقلب شود.


انجام فوتبال مالکانه با حضور مک درموت تبدیل به خواسته اصلی منصوریان در تمرینات شد و آبی ها در دیدارهایی که در ورزشگاه آزادی برگزار کردند، بیش از سایر دیدارها موفق به اجرا کردن این فوتبال شدند؛ فوتبالی که البته معضل اصلی این روزهای استقلال است.


آبی پوشان در ورزشگاه آزادی برابر استقلال خوزستان، تراکتورسازی،  پدیده، ذوب آهن و فولاد خوزستان به میدان رفتند و با توجه به شرایط میزبانی و زمین هموار ورزشگاه موفق شدند تا سبک مورد نظر خود را اجرا کنند؛ اما در بیش از 450 دقیقه، تنها دو گل به ثمر رساندند و تنها یک برد، سه مساوی و یک شکست کسب کردند.


حریفان استقلال به خوبی در دیدار با این تیم موفق شدند با تجمع در خط دفاعی، برنامه های استقلال را مختل کنند و با توجه به اینکه استقلال بازیکنان تکنیکی در کنارها و مرکز خط حمله در اختیار ندارد، خیلی زود برابر خط دفاعی حریفان تسلیم می شود. ثبت دو گل زده در 5 دیدار خانگی نیز به خوبی این موضوع را نشان می دهد؛ به ویژه آنکه یکی از این دو گل را چپاروف با شوت از راه دور وارد دروازه تراکتورسازی کرده است و گل چشمی به ذوب آهن تنها گلی است که استقلال از داخل محوطه جریمه در ورزشگاه آزادی به ثمر رسانده است.


وینفرد شفر در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد خوزستان به راهکارهایی برای عبور از این مشکل اشاره کرد؛ اما به نظر می رسد استقلال برای کسب نتایج مطلوب هواداران با توجه به اینکه نمی تواند فعلا خرید های زیادی انجام دهد باید به تغییر سبک فکر کند تا شاید روند این تیم در بازی های خانگی تغییر کند.

/esteghlaltehranfc.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

اخبار غیراستقلالی

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0023 seconds