اظهار نظر رییس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص شفر

کد خبر: 11138    تاریخ: شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۱۴:۴۵    بازدید: 65


اظهار نظر رییس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص شفر
رئیس سابق فدراسیون فوتبال اظهار امیدواری کرد فوتبال از حالت فعلی جدا شود و به دست کسانی که می توانند مدیریت درستی داشته باشند، بیفتد.داریوش مصطفوی پس از پایان بازی تیم های استقلال و نساجی در برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت. او گفت: یک تیمی که امکانات ندارد می آید مقابل تیمی که همه امکانات را دارد اینطور بازی می کند. این از دو جهت عیب دارد؛ یکی تیمی پردرآمد با عدم مدیریت صحیح و دوم تیمی که شهرستانی است و هیچی ندارد؛ اما با مدیریت صحیح و حرفه ای؛ من بعضا دیدم که یک پنالتی به نفع نساجی هم که باید گرفته می شد، اعلام نشد و امیدوارم فوتبال از این حالت رها شود و از دست آدم های بزرگ این مملکت به دست کسانی که می توانند مدیریت درستی داشته باشند، برسند.


او ادامه داد: به پاشازاده تبریک می گویم، او مربی بسیار خوبی است و مطمئنا در آینده طی 3، 4 سال اخیر جز مربیان برتر آسیا خواهد شد. اخلاق و روش پاشازاده را از یاد نمی بریم. ما باید به دنبال دورنگاری باشیم و خسته شدیم که انقدر به نزدیک نگاه کردیم. باید به دنبال بازیکنانی برویم که در اقصی نقاط کشور بازی می کنند.


وی درباره انتقاد از عملکرد افتخاری گفت: من به هیچ عنوان از افتخاری انتقاد نمی کنم و در این مورد نمی خواهم صحبت کنم، چون تیم های دارا و ندار اختلافشان خیلی نزدیک شده و دیگر مادیات و مسائل تدارکاتی در مملکت ما معنا و مفهومی ندارد. افتخاری در زمان بحرانی تیم استقلال را به دست گرفت و ایشان فوتبال را می شناسد. در فوتبال ما مردم از تیم های بزرگ نتیجه می خواهند و غیر از این در دنیا مردم با نتیجه نگرفتن طغیان می کنند.


مصطفوی درباره سرمربی آلمانی استقلالی ها نیز ادامه داد: شفر مربی خوبی است و باید به او حداقل 6 تا 8 ماه زمان بدهند. من فقط این بازی مقابل تیمی که امکانات نداشت را نقد می کنم و باید به او زمان بدهیم.


او با تبریک به تیم نوجوانان و پرسپولیس حرف های خود را اینگونه پایان داد: موفقیت تیم نوجوانان را به مسئولین فوتبال ایران تبریک می گویم. آنها فراتر از انتظار بازی کردند. به پرسپولیس هم تبریک می گویم و داوری در آن بازی جانبدارانه سوت زد و این را هم از مسئولین فوتبال خودمان می بینم که نباید اجازه حضور داور عرب در بازی را می دادند تا اینطور نتیجه نگیرد. ما تا نفوذمان را در کنفدراسیون آسیا قوی نکنیم همین بلاها سرمان خواهد آمد.

/esteghlaltehranfc.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

اخبار غیراستقلالی

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0027 seconds