دفاع خوب نیاورید، چشمی دفاع وسط خواهد بود!

کد خبر: 11359    تاریخ: چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۳۹:۳۹    بازدید: 26


دفاع خوب نیاورید، چشمی دفاع وسط خواهد بود!
تا زمانی که دفاع وسط خوب نیاورید، روزبه چشمی دفاع وسط خواهد بود.شنیدیم این تازه‌ترین حرف‌های وینفرد شفر خطاب به مدیران استقلال تهران است. این در حالی است که کارلوس کی‌روش هم در بازی‌های اخیر تیم ملی از روزبه چشمی در پست دفاع میانی بازی گرفته است. مرد پرتغالی معتقد است روزبه چشمی سرعت خوبی دارد و از تکنیک مناسبی هم بهره‌مند است و الکی زیر توپ نمی‌زند. هرچند چشمی تجربه مناسبی برای بازی در دفاع میانی ندارد ولی با این حال مورد توجه کی‌روش برای این پست است.

وینفرد شفر هم چنین اعتقادی دارد. در غیاب پژمان منتظری که گفته می‌شود کتفش از سه جا شکسته است، مرد آلمانی تصمیم گرفته از چشمی به عنوان دفاع وسط ثابت تیمش استفاده کند.

سرمربی استقلال تهران از روزبه چشمی به عنوان زوج مجید حسینی در دفاع میانی استفاده می‌کند و به او اعتقاد دارد. البته خود روزبه چشمی هم برخلاف دوران تیم امید از بازی در پست دفاع وسط ناراضی نیست.

هافبک دفاعی استقلال تهران خوب می‌داند با درخشش در پست جدید می‌تواند در جام جهانی 2018 روسیه هم فیکس بازی کند. لطفاً تعجب نکنید! پژمان منتظری مصدوم است. محمدحسین کنعانی‌زادگان هم رباط پاره کرده است. سیدجلال حسینی پا به سن گذاشته و کی‌روش اعتمادش نسبت به محمد انصاری را از دست داده است. فقط مرتضی پورعلی‌گنجی نسبت به جایگاه ثابت خود در تیم ملی اعزامی به جام جهانی 2018 روسیه مطمئن است. سایر مدافعان از جمله عزت‌ا... پورقاز برای بازی کردن کنار پورعلی‌گنجی رقابت دارند و به نظر می‌رسد روزبه چشمی شانس زیادی برای رسیدن به این هدف داشته باشد. چشمی می‌تواند در فصل جاری تجربه‌اش در دفاع میانی را بالاتر برده و به اعتماد به نفس کامل برسد.

گرچه گفته می‌شود وینفرد شفر آلمانی در نیم‌فصل دنبال خرید مدافع جدید بوده و می‌خواهد لئوناردو پادوانی را جواب کند اما بعید می‌دانیم به پست جدید روزبه چشمی دست بزند. تصمیمی برد- برد هم برای شفر و استقلال و هم روزبه چشمی!

/esteghlaltehranfc.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0022 seconds