بهتاش فریبا: بازی ایران با سوریه مرا یاد جمله تاریخی فیروز کریمی انداخت!

کد خبر: 1233    تاریخ: چهارشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۵۸:۱۰    بازدید: 383


بهتاش فریبا: بازی ایران با سوریه مرا یاد جمله تاریخی فیروز کریمی انداخت!
مدیر فنی تیم استقلال تهران گفت: در مجموع این بازی تیم ملی مقابل سوریه خیلی حرفی برای گفتن نداشت و نمی‌شود این بازی را خیلی تحلیل و تفسیر کرد.

بهتاش فریبا در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه اظهار داشت: این بازی در کل خیلی حرفی برای گفتن نداشت. نیمه اول که بازی واقعا حرفی نداشت و نیمه دوم که کمی زمین بهتر شد، یکی دو تا موقعیت نصفه و نیمه را روی دروازه ها دیدیم.

مدیر فنی تیم استقلال ادامه داد: بازی تیم ملی ایران و سوریه من را یاد یکی از جملات تاریخی فیروز کریمی انداخت که بعد از یکی از بازی‌هایش گفته بود «تیم ما ۲۴ بار زیر توپ زد و تیم حریف ۲۵ بار». در این بازی هم هر دو تیم بیشتر زیر توپ می زدند و یا بهتر بگویم فقط زیر توپ می زدند.

وی افزود: تعجب من از این است الان که در عصر ارتباطات هستیم چرا نباید این شرایط آب و هوایی پیش بینی می‌شد و مطابق با این شرایط برای بازی تدارک دیده می‌شد. از آن بدتر کیفیت نامطلوب ورزشگاه بود. اصلا چطور AFC این ورزشگاه را برای انجام این بازی مناسب دیده بود؟ ورزشگاهی که حتی به نظر می رسید سکوهای آن سیمانی است.

فریبا اظهار داشت: تنها چیزی که برای گفتن باقی می‌ماند این است که این بازی را می‌توانستیم ببریم که دو امتیاز آن راحت از کیسه ما رفت. گرچه هنوز صدر جدول هستیم اما خب فاصله امتیازی مان با دو تیم تعقیب کننده به حداقل رسید و انشاءالله که این موضوع باعث نشود در بازی های آینده استرس بر تیم غلبه کند.
/منبع:www.mehrnews.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0029 seconds