واکنش مدیربرنامه‌های «مگویان» به خبر جدایی از تیم استقلال

کد خبر: 1234    تاریخ: چهارشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۵۸:۱۱    بازدید: 394


واکنش مدیربرنامه‌های «مگویان» به خبر جدایی از تیم استقلال
مدیر برنامه‌های «هرایر مگویان» مدافع خارجی استقلال گفت: پیشنهاد داشتن مگویان را کتمان نمی‌کنم اما وی بسیار حرفه‌ای است و هرگز در چنین مقطعی از سال به دنبال طرح این پیشنهاد نیست.

ادموند اختر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اخبار مربوط به جدایی احتمالی مدافع ارمنستانی تیم استقلال از این تیم، گفت: مگویان پیشنهاداتی دارد و من این پیشنهادات را کتمان نمی کنم. اصلا مگر می شود یک بازیکن با کیفیت مگویان که سه سال بازیکن فیکس تیم بزرگی مثل استقلال باشد پیشنهادی نداشته باشد؟ اما مگویان آنقدر حرفه ای هست که در این مقطع اصلا به این حرف ها توجه نکند.

مدیر برنامه‌های مگویان ادامه داد: بعضی‌ها می گویند که وی در این فصل کم برای استقلال بازی می‌کند و این به خاطر حضور بازیکنان دیگری در خط دفاعی است اما استقلال تا کنون ۱۲ بازی در لیگ و جام حذفی کرده که مگویان در ۱۰ بازی از این ۱۲ بازی به میدان رفته و این یک آمار بسیار خوب برای این بازیکن است.

وی افزود: بهرحال مگویان با این شرایط که بازیکن فیکس تیم ملی ارمنستان و کاپیتان دوم این تیم اروپایی است و سه سال هم برای تیم بزرگ استقلال بازی کرده حتما پیشنهادات خوبی دارد. او حتی پیشنهاداتی از تیم های خوب لیگ برتری دارد.

اختر اضافه کرد: تعارف که نداریم. همه تیم ها در فوتبال ایران مشکل مالی دارند اما من بعنوان یک مشاور همیشه سعی کردم بهترین مشورت ها را به مگویان بدهم. اجازه نمی دهم حاشیه‌های فوتبال ایران بر کیفیت این بازیکن غلبه کند. حتی اجازه مصاحبه های حاشیه ای هم به او نمی دهم. سعی می‌کنم چنین حاشیه‌ها را از مگویان دور کنم تا نه برای استقلال مشکل ایجاد شود و نه برای خود این بازیکن.
/منبع:www.mehrnews.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0025 seconds