بختیاری‌زاده: یاد بازی استقلال - آنیانگ افتادم

کد خبر: 1235    تاریخ: چهارشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۵۸:۱۱    بازدید: 410


سهراب بختیاری زاده در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره دیدار روز گذشته ایران و سوریه عنوان کرد: «تیم ملی ایران در این دوره از رقابت ها نشان داده فوتبال را روی زمین خوب بازی می کند و هماهنگی خوبی وجود دارد. تیم ایران روی کارهای ترکیبی فوق العاده است و در بازی هیا قبل از همه حریفان سرتر بودیم و بازی های زیبایی را به نمایش گذاشتیم. دلیل اصلی که دیروز اجازه نداد تیم ایران خوب کار کند، شرایط نامناسب زمین بود که فکر می کنم برگزاری مسابقه در این زمین، ظلم به تیم ملی ایران بود.»

وی در ادامه گفت: «شرایط نامناسب زمین مالزی دو امتیاز حساس را از ما گرفت. اگر بازی را می بردیم، از حریفان فاصله می گرفتیم. به هر ترتیب تلاش بازیکنان قابل تقدیر است. آنها در نیمه دوم تلاش زیادی کردند تا بتوانند روی ارسال ها و ضربات ایستگاهی دروازه حریف را باز کنند اما متاسفانه موفق نشدند. از سوی دیگر این شرایط زمین به سوریه کمک کرد تا یک امتیاز بگیرد. به اعضای تیم ملی باید خسته نباشید بگویم و انشاءالله در دیدارهای بعدی همان شرایط قبل ادامه پیدا می کند و در دور برگشت می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.»

بختیاری زاده با اشاره به شباهت بازی دیروز با مسابقه سال 81 استقلال و آنیانگ اظهار داشت: دیروز وقتی اولین بار زمین را دیدم، یاد آن مسابقه افتادم. در بازی سال 81 آب زیادی در زمین جمع شده بود و فکر می کنم کارما در آن مسابقه سخت تر از کار بازیکنان تیم ملی در بازی دیروز بود. در چنین شرایطی شما معمولا یک نیمه را از دست می دهید. در نیمه دوم بازیکنان تازه فهمیدند در این زمین باید چه کاری انجام دهند. از سوی دیگر بازیکنان سوریه هم خودشان را به زمین می انداختند که این شرایط را سخت تر می کرد.»

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان درباره سخت شدن شرایط صعود افزود: «ما اگر بازی دیروز را هم می بردیم، کارمان آسان نبود. بازیکنان باید با تمام وجود و توان تلاش کنند تا به جام جهانی برسیم. هیچ بازی ساده نیست و باید حرفه ای به موضوع نگاه کنیم. من شخصا از بازی های تیم ملی در این دوره لذت بردم و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد.»

سهراب بختیاری‌زاده (سرمربی) تیم ملی ایران دسته یک نفت مسجد سلیمان
/منبع:www.varzesh3.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0027 seconds