رمزگشایی از گفت وگوی امروز قلعه نویی و منصوریان

کد خبر: 2919    تاریخ: شنبه، ۴ دي ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۱۰:۳۸    بازدید: 62


رمزگشایی از گفت وگوی امروز قلعه نویی و منصوریان
سرمربیان دو تیم تراکتورسازی و استقلال حرف های مهمی را ردوبدل کردند.
به گزارش کاپ، علیرضا منصوریان میهمان ناخوانده تمرین امروز تراکتورسازان بود تا ملاقات او با امیر قلعه نویی سرفصل تازه ای را در اتفاقات باشگاه استقلال بگشاید.
کمتر کسی تصور می کرد که یک روز قبل از دیدار حیاتی آبی ها برابر سپاهان اصفهان این دو مربی یکدیگر را در آغوش بگیرند و سوژه عکاسان شوند.
امیر قلعه نویی که از بابت برخی اتفاقات ابتدای فصل دلخوری هایی را از استقلالی ها داشت با روی باز پذیرای منصوریان بود و آنها به گونه ای که حتی نزدیکانشان از دیالوگ های ردوبدل شده مطلع نشدند به گفت وگو با هم پرداختند.
امیر قلعه نویی در این گفت وگوی کوتاه درباره یکسری مسایل حول و حوش باشگاه استقلال با منصوریان صحبت کرد و منصوریان نیز از بابت تحرکات برخی افراد در بدنه استقلال دردودل کرد.
سرمربی تراکتورسازی در این ملاقات کوتاه از نقش افرادی با منصوریان صحبت کرده است که پس از شکست استقلال برابر نفت در جام حذفی به دنبال خالی کردن زیر پای او بوده اند.
جالب آنکه سرمربی تراکتورسازی از تلاش چند روز قبل خود در یک گفت وگوی مهم در جهت ابقای سرمربی جوان استقلال پرده برداشته است و منصوریان نیز از این بابت از قلعه نویی تشکر کرد.
پس از گفت وگوهای تلفنی چند ماه قبل پرویز مظلومی و امیر قلعه نویی که محور آن اقدامات یک استقلالی بود حالا قلعه نویی و منصوریان نیز روی این موضوع که چند نفری درون استقلال قصد ضربه زدن دارند به اتفاق نظر رسیدند.
/منبع:www.cup.ir

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0025 seconds