سه گزینه نهایی استقلال در فصل جابجایی زمستانی

کد خبر: 4027    تاریخ: پنجشنبه، ۲۳ دي ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۱۲:۰۰    بازدید: 70


سه گزینه نهایی استقلال در فصل جابجایی زمستانی
استقلال در فصل جابجایی زمستانی به دنبال جذب سه بازیکن جدید است. نام این سه بازیکن نهایی شده است و آبی پوشان پایتخت در روزهای باقیمانده از فصل جابجایی به دنبال جذب این بازیکنان هستند.

با وجود آنکه نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر شروع شده است اما هنوز استقلال نتوانسته که بازیکنی در فصل جابجایی زمستانی جذب کند.

آبی پوشان پایتخت با هدایت علیرضا منصوریان نیم فصل ناامید کننده ای را پشت سر گذاشتند. انتظار می رفت که استقلال فعالیت زیادی در فصل جابجایی زمستانی داشته باشد و با جذب چند بازیکن خود را از شرایط کابوس وار نیم فصل رها کند اما هنوز این تیم نتوانسته بازیکنی را در زمستان جذب کند.

آندرانیک تیموریان، سجاد شهباززاده و جباروف سه بازیکن مورد نظر منصوریان هستند که احتمال پیوستن آنها به جمع آبی پوشان پایتخت زیاد است.

آندرانیک تیموریان در آستانه عقد قرارداد با استقلال است و حتی شنیده می شود که او طلب 1 میلیاردی خود از ماشین سازی را هم بخشیده است.

سجاد شهباززاده که بازیکن مورد علاقه منصوریان به شمار می آید از باشگاه آلانیا اسپور درخواست رضایت داده است و به نظر می رسد که سرانجام با بازگشت به استقلال موافقت کرده است.

و اما درباره جباروف فعلا چیزی مشخص نیست. منصوریان تاکید کرده که به این بازیکن علاقه دارد چرا که بختیار رحمانی نتوانست انتظارات را برآورده کند و درخواست جدایی هم کرده است. استقلال به یک هافبک بازیساز نیاز دارد و باید دید که آیا در نهایت موفق می شد که جباروف را جذب کند یا نه.
/esteghlaltehranfc.com

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین های استقلالی

آمار سایت

برنامه مسابقات

با کانال ما همیشه بروز باشید

Load time: 0.0024 seconds